You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
+905541278404
  • Your shopping cart is empty!

soofit

Privacy Policy

Soofit web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı göstermeyi taahhüt eder, ve bu nedenle sadece sipariş işleme ve e-posta yoluyla özel teklifler ayrıntıları sağlamak bize verdiğiniz bilgileri kullanacağız. 

Bize verdiğiniz tüm bilgiler tamamen gizli tutulur ve sadece sağlam ayak yoluyla sipariş ile birlikte kullanılacaktır. Kişisel verilerinizi herhangi bir üçüncü tarafa ifşa etmeyeceğiz, satmayacağız veya kiralamayacağız.

Siparişinizi işleme koymamız için adınızı, e - posta adresinizi, fatura adresinizi ve kredi veya banka kartı bilgilerinizi bilmeliyiz. Kredi veya banka kartı bilgilerinizi saklamıyoruz. Ödeme işlemi İyzico,PayU yada PayPal tarafından sağlanan güvenli bir sunucuda gerçekleşir.  Ek güvenliğiniz için tüm ödeme işlemleri otomatik olarak işlenir, bu nedenle Soofit kişisel kredi kartı veya banka bilgilerinizi sahip değildir.
 

18 yaşın altındaki denetimsiz herhangi bir kişiden bilerek bilgi toplamayız ve toplamayız. 18 yaşın altındaysanız, bu Web sitesini kullanmamanız veya bir ebeveyn veya vasinin rızasını almadığınız ve denetlemediğiniz sürece bize herhangi bir kişisel veri göndermemeniz gerekir.